Marcin666

avatar

Obserwują: 1

 • Hercynka87
 • Marcin666 03.02.2012
 • Marcin666 30.12.2011

  Romantyczna kolacja we dwoje. Tak wiele osób decyduje się spędzić sylwestrowy wieczór. Na taką kolację wypada podać coś czego nie je się codziennie, choć oczywiście dla naprawdę zakochanych nawet kubeł z KFC może być niezapomnianym romantycznym posiłkiem. Dla tych bardziej wymagających najlepszą propozycją będzie coś z kuchni francuskiej, zwłaszcza jeśli czujesz się bardziej kochankiem niż wojownikiem. Żaby mogą u niejednej damy serca wywołać mieszane emocje, więc raczej odpadają. Tak samo ślimaki. Ale już małże, choć również nie dla każdego, są już szerzej akceptowane, zwłaszcza, że uchodzą...

 • Marcin666 04.12.2011

  Każdy o nich słyszał, mało kto je jadł. Żaby. Mimo dość bogatych doświadczeń kulinarnych jeszcze nigdy nie miałem w ustach żadnego płaza ani gada. Trzeba było to nadrobić. Żabie udka są do nabycia w makro za około dychę. Po rozpakowaniu okazuje się że to nie tylko udka, ale cały tył żaby: łydki, udka i dupa. Każda żabka zapakowana oddzielnie i całkiem spora, na pewno większa niż nasze rodzime gatunki. Kraj pochodzenia Wietnam i informacja, że żaby pochodzą z hodowli wiele wyjaśnia. Chciałbym swoją drogą zobaczyć tę hodowlę.

  0z1  Po namyśle zdecydowałem się...

11 - 13 z 13

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.